10 راه برای ایجاد یک رابطه حرفه ای با مادرشوهر

رابطه عالی با مادرشوهر - وقتی صحبت از ایجاد یک ازدواج خوب با همسرتان می شود، بسیار مهم است که نه تنها روی رابطه خود با او سرمایه گذاری کنید، بلکه در رابطه با والدین او نیز سرمایه گذاری کنید. سرمایه‌گذاری روی رابطه‌تان با زن و شوهر به شکل گسترده‌ای به پایه‌ی ازدواج شما کمک می‌کند و ادغام هر دو طرف خانواده را آسان‌تر می‌کند. برای اینکه بتوانید طرف خوب همسرتان را بگیرید، باید بدانید که چگونه به صورت جداگانه به آنها نفوذ کنید. این بدان معنی است که نحوه رفتار شما با مادرشوهرتان باید کمی متفاوت از نحوه رفتار شما با پدر شوهرتان باشد. یک تفاوت وجود دارد زیرا به خصوص مادرشوهرها در پذیرش شما به عنوان عروس آینده‌اش کمی سخت‌تر و پرحاشیه‌تر هستند. برای اینکه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید و مادر شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید، به رویکردهای خاصی نیاز دارد.
رفتار با مادر شوهر

رابطه عالی با مادرشوهر

وقتی صحبت از ایجاد یک ازدواج خوب با همسرتان می شود، بسیار مهم است که نه تنها روی رابطه خود با او سرمایه گذاری کنید، بلکه در رابطه با والدین او نیز سرمایه گذاری کنید. سرمایه‌گذاری روی رابطه‌تان با زن و شوهر به شکل گسترده‌ای به پایه‌ی ازدواج شما کمک می‌کند و ادغام هر دو طرف خانواده را آسان‌تر می‌کند. برای اینکه بتوانید طرف خوب همسرتان را بگیرید، باید بدانید که چگونه به صورت جداگانه به آنها نفوذ کنید. این بدان معنی است که نحوه رفتار شما با مادرشوهرتان باید کمی متفاوت از نحوه رفتار شما با پدر شوهرتان باشد. یک تفاوت وجود دارد زیرا به خصوص مادرشوهرها در پذیرش شما به عنوان عروس آینده‌اش کمی سخت‌تر و پرحاشیه‌تر هستند. برای اینکه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید و مادر شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید، به رویکردهای خاصی نیاز دارد.

1. همیشه مؤدب بمانید

تحت هیچ شرایطی بدون در نظر گرفتن احساسی که در آن روز دارید، هرگز گستاخ نباشید یا رفتاری بداخلاقی داشته باشید. هیچ چیز بیشتر از کسی که فقط در بعضی مواقع مؤدب و در بعضی مواقع ناخوشایند است، مادرشوهر را آزار نمی دهد.

2. آداب خود را فراموش نکنید

به او نشان دهید که می دانید لطفاً و از شما متشکرم. هر چه بیشتر این دو مورد را بگویید بهتر است.

3. در مورد پسرش خوب صحبت کنید

هرگز در مورد پسرش به هیچ وجه بد صحبت نکنید، مهم نیست که چقدر از به اشتراک گذاشتن مسائل با او احساس راحتی می کنید. به هر حال او مادر اوست و اگر در مورد شریک زندگی خود بد صحبت کنید، تنها غرایز مادری محافظ او (یا پنجه ها) است.

4. او را بشناسید

به همان اندازه که او می خواهد بداند شما در مورد چه چیزی هستید، خوب است که شما نیز همین علاقه را به او نشان دهید. فقط به سؤال او پاسخ ندهید، به او نشان دهید که واقعاً می خواهید بیشتر او را بشناسید و به هر طریقی که می توانید به او نزدیک تر شوید.

5. از او تعریف کنید

مادرشوهرها عاشق تعارف خوب هستند و هرگز از آن خسته نمی شوند! بنابراین، هنگامی که او چیزی می‌پزد یا سازماندهی می‌کند، حتماً به او بگویید که خوب است. این چیزها را با یک لبخند گرم بگویید تا نشان دهید که واقعاً در مورد آن صادق هستید.

6. از او در زندگی مشاوره بخواهید

انجام این کار به او نشان می دهد که چقدر به عقیده او احترام می گذارید و برایش ارزش قائل هستید. این واقعاً باعث می‌شود که او احساس کند که از صحبت‌های او قدردانی می‌کنید و هیچ چیز برای مادر شوهر بهتر از این نیست که بداند عروس آینده‌اش واقعاً می‌خواهد نظرات او را در مورد چیزهای مهم بداند.

7. هر چند وقت یکبار هدیه بیاورید

شما هرگز نمی توانید با آوردن هدایایی در طول یک رویداد، شام یا صرفاً یک بازدید معمولی اشتباه کنید. هرچه هدیه شخصی‌تر باشد، بهتر است، اگر برای انجام مرحله شماره 4 تلاش کنید، می‌توانید بدانید.

8. همیشه کمک دهید

هر زمان که او می‌خواهد کاری برای خانواده یا اطراف خانه انجام دهد، به او کمک کنید حتی اگر فکر می‌کنید او به آن نیازی ندارد. این همیشه یک ژست عالی برای ارائه است و به او نشان می دهد که چقدر تلاش می کنید درگیر باشید.

9. اعتماد به نفس داشته باشید

گاهی اوقات مادرشوهرها می خواهند امنیت یا اعتماد به نفس شما را در میان “ارعاب” او آزمایش کنند. اگر به او نشان دهید که می توانید به خودتان وفادار بمانید و به آنچه هستید افتخار کنید، او بیشتر به شما اعتماد خواهد کرد.

10. همیشه طوری رفتار کن که انگار دوستش داری!

حتی اگر واقعاً نتوانید یک ذره او را تحمل کنید، باز هم به هیچ وجه بهانه ای برای رفتار غیر دوستانه یا ناخوشایند به شما نمی دهد. این مادر شریک زندگی شماست، شما نمی توانید از او فرار کنید، پس بهتر است فقط آن چهره دوستانه خود را بپوشید و مانند او رفتار کنید.

سایت فارسیدو

تمامی محتوا و آموزشهای خانواده، ازدواج و روانشناسی سایت ” فارسیدو” توسط تیم تخصصی و با استفاده از منابع علمی و به روز تهیه شده و در اختیار شما قرار داده شده است. کپی برداری و استفاده از مطالب با ذکر نام و آدرس سایت بلامانع است.

با 5 ستاره از ما حمایت کنید
5/5
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
رفتار با افراد حسود

چگونه با افراد حسود رفتار کنیم

با افراد یا فامیل حسود چگونه برخورد کنیم؟ یکی از بهترین راه‌ها برای پراکنده کردن حسادت، پرهیز کامل از مقایسه است. به جای صحبت در مورد اینکه چقدر زندگی شما بهتر از زندگی دوستتان است، روی جنبه های مثبت زندگی خود تمرکز کنید.

ادامه مطلب »
والدین ناتنی خوب

رفتار والدین ناتنی خوب

وقتی پدرخوانده می‌شوید، طبیعی است که فکر کنید آیا باید از همان ابتدا مانند یک والدین رفتار کنید یا رویکردی منتظر بمانید. هیچ راه درستی برای ناتنی بودن وجود ندارد . با گذشت زمان راهی برای فرزندخواندگی پیدا خواهید کرد که مناسب شما و خانواده شما باشد.

ادامه مطلب »
تفاوت خانواده ترکیبی و خانواده ناتنی

تفاوت خانواده ترکیبی و خانواده ناتنی

به عنوان مثال، ممکن است شما و شریک زندگیتان هر دو از یک رابطه قبلی فرزندانی داشته باشید، یا ممکن است یکی از شما تازه کار والدین باشد. فرزندان شما ممکن است در سنین مشابه یا بسیار متفاوت باشند. شما همچنین ممکن است یک فرزند با هم داشته باشید.

ادامه مطلب »
خانواده ناتنی چیست

خانواده ناتنی چیست؟

خانواده ناتنی یک واحد خانواده است که در آن یک یا هر دو شریک بزرگسال دارای فرزندانی از رابطه قبلی هستند. پس از طلاق می توان خانواده های ناتنی تشکیل دادیا مرگ یکی از والدین در یک خانواده هسته ای یا زمانی که یک والدین مجرد یک شریک زندگی طولانی مدت را انتخاب می کنند

ادامه مطلب »
مادرشوهر خوب بودن و مادربزرگ با نوه

چگونه مادرشوهر و مادربزرگ خوبی باشیم

مادرشوهر خوب بودن یکی از مهمترین نقش ها در پویایی خانواده سالم است. برای اینکه روزی مادربزرگ خوبی شوید، ابتدا باید مطالعه کنید که چگونه یک مادرشوهر خوب باشید، زیرا این رابطه می تواند لحن شما را به عنوان مادربزرگ تعیین کند.

ادامه مطلب »
رفتار با مادر شوهر

10 راه برای ایجاد یک رابطه حرفه ای با مادرشوهر

رابطه عالی با مادرشوهر – وقتی صحبت از ایجاد یک ازدواج خوب با همسرتان می شود، بسیار مهم است که نه تنها روی رابطه خود با او سرمایه گذاری کنید، بلکه در رابطه با والدین او نیز سرمایه گذاری کنید. سرمایه‌گذاری روی رابطه‌تان با زن و شوهر به شکل گسترده‌ای به پایه‌ی ازدواج شما کمک می‌کند و ادغام هر دو طرف خانواده را آسان‌تر می‌کند. برای اینکه بتوانید طرف خوب همسرتان را بگیرید، باید بدانید که چگونه به صورت جداگانه به آنها نفوذ کنید. این بدان معنی است که نحوه رفتار شما با مادرشوهرتان باید کمی متفاوت از نحوه رفتار شما با پدر شوهرتان باشد. یک تفاوت وجود دارد زیرا به خصوص مادرشوهرها در پذیرش شما به عنوان عروس آینده‌اش کمی سخت‌تر و پرحاشیه‌تر هستند. برای اینکه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید و مادر شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید، به رویکردهای خاصی نیاز دارد.

ادامه مطلب »
حسادت چیست نشانه های حسادت

حسادت چیست

حسادت یک احساس پیچیده است. زمانی اتفاق می افتد که یک تهدید واقعی یا تصور شده برای یک رابطه بین فردی وجود داشته باشد. یک فرد ممکن است از شخص سومی به خاطر اینکه محبت های عزیزش را می گیرد یا به نظر می رسد که او را از بین می برد، ناراحت شود. 

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید